قوانین حفظ حریم خصوصی مشتریان

حفظ حریم خصوصی افراد حقیقی و حقوقی برای هایپرپارس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بدین منظور این شرکت  تعهد دارد تا از حریم خصوصی کاربر حفاظت کرده و از هر فناوری جدیدی در راستای ایجاد بستری امن برای کاربران خود استفاده کند. به این منظور جهت خرید، ثبت سفارش و پیگیر‌ی‌های بعدی برای ارسال سفارش‌ها و قطعیت ثبت سفارش، طبق قوانین مندرج در سایت، اطلاعاتی را از کاربران خود درخواست می‌کند.

تمامی اطلاعاتی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها راه ارتباطی هایپرپارس با کاربر بوده و مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد لذا خواهشمند است که اطلاعاتی اعم از شماره تماس، آدرس پستی و ایمیل را صحیح و بدون نقص وارد نمایید. حفظ و نگهداری از رمز عبور به عهدۀ کاربر است، پس رمز کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید.

ثبت و دسته‌بندی کلیهۀ اطلاعات مندرج در سایت به‌صورت محرمانه نزد هایپرپارس   باقی‌ می‌ماند و موارد مذکور در اختیار هیچ سازمان و یا فردی قرار نمی‌گیرد و غیر قابل‌ انتقال است .

هایپرپارس می‌تواند در صورت نیاز یا بروز مشکل؛ نظر، نقد، پیام و یا محتوای ارسال‌ شده توسط کاربر را در چارچوب قوانین سایت ویرایش نماید. هم‌چنین اگر محتوای مذکور مشمول مصادیق محتوای مجرمانه و یا مغایر با اهداف و قوانین وب‌سایت باشد از اطلاعات ثبت‌ شده کاربر برای پیگیری قانونی استفاده می‌شود.


حق مالکیت معنوی و مادی بر کلیه محتواهای هایپرپارس

طبق مادۀ 62 قانون تجارت الکترونیکی، «حق تکثیر، اجرا و توزیع (‌عرضه و نشر) آثار تحت قانون حمایت از حقوق مؤلف (Author's Right/Copyright) در بستر مبادلات الکترونیکی» هر گونه کپی و استفاده از محتوای هایپرپارس  اعم از تصاویر، ویدئوها، محتواهای متنی و ... تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز است.