قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل پلاتنیوم FAIRY PLATINUM 75 عددی

320,000 تومان

قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل پلاتنیوم FAIRY PLATINUM  75 عددی

82 قلم

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

قرص ظرفشویی فیری مدل پلاتنیوم بسته 75 عددی شوینده ی فوق العاده قوی و بی نظیر است که تحت هر شرایطی بهترین نتیجه را در شستشو فراهم خواهد کرد. نه تنها چربی ها و مواد غذایی چسبیده شده به ظروف را از بین میبرد بلکه ظروف مات و کدر و در مدت کوتاهی درخشان می نماید.و ظروفی براق به شما تحویل می دهد.تمیزکنندگی قوی، چربی زدایی، لکه بری بی نظیر، جلادهندگی بیشتر، محافظ ظروف نقره و استیل، جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی، حاوی نمک ماشین ظرفشویی، حاوی جلادهنده ظروف، حاوی مواد چربی زدایی ماشین ظرفشویی، قابل استفاده در برنامه های زمان کوتاه و حل شدن سریع از ویژگی های این قرص می باشد.

برند : فیری FAIRY

كشور توليد كننده : آلمان

تعداد : 75 عددی

ویژگی ها:

حاوی جلادهنده ظروف اضافی


این قرص حاوی جلادهنده ظروف به میزانی بیشتر از قرص های همه کاره فیری میباشد که نیاز به استفاده از جلادهنده بطور جداگانه را برطرف میکند.


حاوی نمک ظرفشویی


جرمگیری فیلتر ظرفشویی در هر بار شستشو


قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینوم، دارای ماده ای است که از ایجاد چربی ها و رسوبات آهکی جلوگیری میکند ولی در از بین بردن رسوباتی که تا کنون در ماشین ظرفشویی ایجاد شده اند تاثیری ندارد و برای اطمینان از حذف کامل رسوبات آهکی بایستی پس از هر 60 بار استفاده از دستگاه، یکبار آن را جرمگیری نمایید.


محافظ ظروف


جلادهندگی بیشتر و تمیزکنندگی بی نظیر


با رایحه ای خوش


قابل استفاده در برنامه های زمان کوتاه (Short Sycle)

محصولات مشابه

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1400/01/15 13:12 فهیمه قربانپور